Naar de inhoud
Logo van Café De Heeren

Uitgaan in Purmerend

Pubquiz in Purmerend

Ben jij een kei in weetjes? Bij Café De Heeren aan de Koemarkt houden we maandelijks de Eten, Weten & Winnen Pubquiz: een avond eten én quizzen met je team, in het gezellige hart van Purmerend.

Agenda

De eerstvolgende pubquizzen

In het kort

Wat is de pubquiz bij De Heeren?

De Eten, Weten & Winnen Pubquiz is een maandelijkse quizavond bij Café De Heeren aan de Koemarkt 32 in Purmerend. Je vormt een team van 3 tot 4 personen, eet eerst gezellig en gaat daarna de strijd aan in meerdere quizrondes. Per editie doen maximaal 10 teams mee.

Deelnemers vullen hun antwoorden in tijdens de pubquiz bij Café de Heeren in Purmerend

Hoe werkt de pubquiz?

Onder leiding van quizmaster Rob Turkenburg van De Kwisfabriek begin je met een gezamenlijk diner en ga je daarna met je team de strijd aan in meerdere quizrondes, compleet met muziekfragmenten en interactieve onderdelen.

  • Teams van 3 tot 4 personen, maximaal 10 teams per editie
  • Eerst samen eten (17:30 tot 20:00 uur), daarna quizzen tot ongeveer 22:30 uur
  • Vragen over muziek, sport, films, actualiteit, glitter & glamour en algemene kennis

De sfeer

Zo voelt een pubquiz-avond

Gezelschap met een drankje tijdens de pubquiz bij Café de Heeren in Purmerend
Teams spelen de pubquiz in een volle zaak bij Café de Heeren in Purmerend
Gezellige drukte tijdens de pubquiz bij Café de Heeren in Purmerend
Juichend team tijdens de pubquiz bij Café de Heeren in Purmerend

Meedoen

Meld je team aan

De Eten, Weten & Winnen Pubquiz is er elke maand; de eerstvolgende datums staan hierboven in de agenda. Aankomst is uiterlijk 18:30 uur, dus kom op tijd.

Meld je team aan

Je meldt je aan op de website van De Kwisfabriek.

Liever een eigen quiz voor je bedrijfsuitje of feest? Dat kan ook op maat. Lees meer over een bedrijfsuitje.

Veelgestelde vragen

Alles over de pubquiz

Een maandelijkse quizavond bij Café De Heeren aan de Koemarkt in Purmerend, onder leiding van quizmaster Rob Turkenburg van De Kwisfabriek. Je eet eerst gezellig en gaat daarna met je team de strijd aan in meerdere quizrondes met muziekfragmenten en interactieve onderdelen.

Een team bestaat uit 3 tot 4 personen. Per editie doen maximaal 10 teams mee, dus meld je op tijd aan.

Je schuift om 17:30 uur aan voor het diner; kom uiterlijk 18:30 uur binnen. Daarna quizzen we van 20:00 tot ongeveer 22:30 uur.

Meld je team aan via De Kwisfabriek, daar staan de eerstvolgende datums in de agenda en kan je je team eenvoudig opgeven.

Ja. Naast de maandelijkse pubquiz verzorgen we ook quizzen op maat voor bedrijfsuitjes, teamuitjes en besloten feesten. Neem contact op, dan bespreken we de mogelijkheden.

Andere vraag? Bel 0299 414180 of stuur ons een e-mail.